02144444103
درباره ما

کلینیک دندان پزشکی تاج

ما کلینیک دندانپزشکی تاج را راه اندازی کردیم تا به بیمارانمان یک محیط آرام هدیه داده و با طراحی فوق العاده بیماران ترس و نگرانی کشیدن دندان یا پر کردن دندان خود را فراموش کرده و یک تجربه خوب جهت درمان دندانپزشکی داشته باشند.

کلینیک دندانپزشک تاج در جنت آباد مرکزی تقاطع نیایش (چهارراه ایرانپارس) در شهر تهران واقع شده است. این مرکز با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص همکاران دندانپزشک و متخصص و جمعی از اساتید بنام دانشگاهی در انجام کلیه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی در خدمت شما بیماران می باشد .

این مرکز دارای دستگاه‌های اتوکلاو کلاس B جهت استریلیزاسیون با دقت بالا بوده و بخش استریلیزاسیون این کلینیک با رعایت کامل اصول جهانی پیشگیری از بیماری‌ های عفونی از وسائل یک بار مصرف برای هر بیمار استفاده می‌نماید. مراجعه کنندگان محترم می توانند نظارت مستقیم بر روند استریلیزاسیون داشته باشند.

این مرکز در کلیه زمینه ها از جمله زیبایی، جراحی، ترمیمی، پروتز، درمان ریشه، اطفال و ایمپلنت با هدف گسترش سلامت دهان و دندان جامعه آماده ارایه خدمت می باشد.

www.tajdentalclinic.com

لمینت دندان

لمینت یا ونیر برای دندان روکشی است که به منظور زیبایی و سفید شدن بر روی دندان ها کشیده می شود. مطمئناً ظاهر زیبا و جذاب دندان سلبریتی ها و بازیگران معروف را دیده اید که بی محابا لبخند بر لب دارند...
مشاهده

ایمپلنت دندان

درمانی عالی برای کسانی است که جای خالی دندان‌هایشان برایشان ازار دهنده است...
مشاهده

دندانپزشکی بارداری

چرا بانوان و مادران آینده باید در مورد درمان دندانپزشکی بارداری نگران باشند...
مشاهده
WeCreativez WhatsApp Support
کلینیک شبانه‌روزی تاج دنتال
سلام ، چطور می توانم کمک کنم؟