02144444103
طراحی لبخند دیجیتال (DSD)

طراحی لبخند دیجیتال (DSD)

29 اردیبهشت 98 اصطلاحات دندانپزشکی بهداشت دهان و دندان زیبایی کلینیک دندانپزشکی

طراحی لبخند دیجیتال

وقتی از لبخندمون ناراضی هستیم حس اعتماد به نفس نداریم.اگر نمیخواهید کسی لبخند شمارا ببیند صحبت کردن با دیگران و ملاقات با افراد جدید را میتوانید به عنوان یک چالش در نظر بگیرید.با طراحی لبخند دیجیتال (DSD)، می توانید اعتماد به نفس خود را در حالی که از یک تجربه مثبت دندانپزشکی لذت می برید، دریافت کنید.درک مزایای این پروتکل درمان می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا ممکن است گزینه مناسب برای شما باشد.

بیشتر بخوانید ... چیزهایی که باید در مورد داشتن لبخند زیبا بدانیم

چرا طراحی لبخند دیجیتال مفید است؟

DSD یک پروتکل درمان چندتایی دندانپزشکی است که در مقایسه با سایر گزینه های درمان مزایای بیشتری ارائه میدهد.

DSD  اجازه می دهد تا ارتباطات بین اعضای تیم مراقبت بهبود یابد، این که بدان معنی است که شما بیشتر از آنچه که در طول روند درمان انتظار دارید آگاه میشوید شما به مواد آموزشی و نمایه های بصری دسترسی خواهید داشت تا لبخندتان بعد از درمان کامل DSD  همانطور که انتظار داشتید باشد.

یکی دیگر از دلایلی که بیماران پروتکل DSD را دوست دارند، قابل پیش بینی بودن کل پروسه است.از طریق استفاده از تکنولوژی دیجیتال، پیش بینی نتایج دقیق تر و برنامه ریزی در طول مسیر درمان آسان تر است.در کل پروسه درمان DSD عکس ها و فیلم هایی برای مشاهده پیشرفت شما در اختیارتان قرار میگیرد که باعث ایجاد اعتماد و بهبود تعامل میشود و در این صورت بیماران در طول دوره درمان رضایت بیشتری خواهند داشت.

چرا طراحی لبخند دیجیتال را انتخاب میکنیم؟

مشکلات دندان ها لثه و فک برای اکثر بیماران به سادگی قابل حل نیست.اکثر مردم میخواهند لبخند زیبایی داشته اشند تا به آنها اعتماد به نفس و جذابیت ببخشد.لبخند شما به همان شیوه ای است که می بینید و احساس می کنید، بنابراین اگر همیشه سعی می کنید دندان هایتان را پنهان کنید، ممکن است خودتان را در یک تصویر بسیار مثبتی نبینید.هر بیمار نیاز های منحصر به فرد خود را دارد،اعمال یک طرح متناسب با تمام برنامه های در حال انجام هیچ نتیجه ای برای هر وضعیت فردی ارائه نمی دهد.

DSD تنها به یک دوره ی درمان محدود نمیشود، بلکه تمرکز بر روی آنچه میخواهید و نیاز دارید است که سپس این انتظارات به برنامه درمان شما اعمال می شود.هنگامی که درمان شما کامل میشود، شما یک لبخند زیبا و طبیعی خواهید داشت که به ویژگی های شما افزوده می شود و به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.ارائه دهندگان DSD بیش از کارشناسان دندانپزشکی هستند – آنها دارای دیدگاه هنری و مهارت های مناسب برای تبدیل کردن به طراح لبخند زیبا هستند.پلت فرم طراحی دیجیتال لبخند نیز به ارائه دهندگان دندانپزشکی اجازه می دهد تا مهارت های درمان خود را با بهره وری و دقت بیشتری بهینه سازی کنند.

اگر تا کنون ارتباطات ضعیف در رابطه با درمان دندانپزشکی خود تجربه کرده باشید، ممکن است از این فرآیند نا امید شوید. یکی از مزایای کلیدی پروتکل DSD، برقراری ارتباط بهتر بین همه درحین درمان است.قبل از تصمیم گیری برای بهبود لبخند خود، احتمالا زمان زیادی را صرف تحقیق در مورد گزینه ها کرده اید و تعیین می کنید که کدام روش برای نیازهای شما مناسب است.پس از اتخاذ این تصمیم، بایداز ارائه دهنده گان این پروسه اطمینان داشته باشید و در عین حال از مراحل بعدی در روند آگاه باشید.سوءاستفاده یا کمبود ارتباطات می تواند یک مشکل واقعی باشد.

آیا من یک گزینه ی خوب برای طراحی لبخند دیجیتالی هستم؟

یکی از بهترین جنبه های DSD این واقعیت است که هر بیمار یک نامزد مناسب برای پروتکل درمان است.این مفهوم بر اساس تجزیه و تحلیل نسبت های دندانی و صورت خود است.استفاده از فیلم ها و عکس های دیجیتال با کیفیت بالا، اجازه ی درک ارتباط بین لب ها، لثه ها و دندان هارا به بیمار میدهد و بیمار در جریان تمام مراحل برنامه ریزی شده قرار میگیرد.آنچه که در این فاز مشاهده می کنید این است که لبخند شما در نهایت پس از اتمام کامل فرآیند چگونه خواهد بود.

اگر شما همیشه می خواستید چیزی را در مورد لبخند خود تغییر دهید، این زمان مناسب برای به دست آوردن خواسته ها و نیازهای شما است.شما در صندلی راننده هستید، با کارکنان دندانپزشک خود برای نتیجه بهتر کار کنید.هر فرد می تواند به وضوح و از طریق استفاده از تصویربرداری با تکنولوژی پیشرفته، همراه با جدیدترین متد ها در مدل سازی سه بعدی لبخند خود را تجسم کند.با طراحی لبخند DSD شما می توانید مدل دهان خود را ایجاد کنید و تصاویری از آنچه که در انتهای درمان انتظار دارید را به نمایش بگذارید.

با DSD یک لبخند جدید تجربه کنید.شما میتوانید بعد ازمشاوره برنامه ریزی کنید،به نتایج نگاه کنید،و اطلاعات بیشتری درمورد پروتکل درمان کسب کنید و تعیین کنید که آیا این پروسه مناسب شما و نیاز های منحصر به فرد شما هست یا خیر.

بیشتر بخوانید ... سفید کردن دندان ها – با دندان هایتان قمار نکنید

نتیجه گیری:

امروزه افراد زیادی دچار مشکلات بهداشت دهان و دندان از جمله ناتوانی در حفظ زیبایی لبخند می شوند. این می تواند ناشی از خوردن بعضی از غذاها، نوشیدن نوشیدنی ها، کمبود ویتامین های اساسی، عفونت های دهان و دندان و یا مشکلات روزمره بهداشت دهان و دندان باشد. با این حال، هنگامی که یک فرد قادر به جلوگیری از این عمل نیست، مراجعه به یک دکتر یا دندانپزشک کار عاقلانه ای خواهد بود. آن ها می توانند علت اصلی را تعیین کنند و با روش هایی مانند تنظیم یک رژیم غذایی سالم مانع از دست رفتن زیبایی لبخند شما می شوند را بکار گیرند.

پیشنهاد ویژه : با رزرو آنلاین نوبت می توانید 15 درصد تخفیف در خدمات دندانپزشکی دریافت کنید

گردآوری : گروه بهداشت دهان و دندان کلینیک دندانپزشکی تاج

Scroll Now
تعداد 0

از دکتر بپرسید

کامل ترین آرشیو مطالب دندان پزشکی، زیبایی و بهداشت دهان
سوال از پزشک
  • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از کلینیک تاج بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
Maximum upload size: 159.38MB