02144444103

تاج پرسلین و ونیر

14 مهر 97 اصطلاحات دندانپزشکی

تاج پرسلین و ونیر

این مقاله بسیار مهم در مورد تاج پرسلین و ونیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج در تماس باشید. در این کلینیک شبانه روزی مجهز خدمات دیگری نظیر دندانپزشکی کودکان ، ایمپلنت ، ونیر و ارتودنسی نیز ارائه می شود. تزریق یا سمنت کاری و تاج ممکن است مشابه باشد. آنها با یک رزین حساس به نور قرار می گیرند و با استفاده از منبع نور آبی یا ماوراء بنفش مقاوم می شوند. روکش پرسلن نازک به دست می آید، وقتی که آن به مینای دندان پایه وصل شده است، قدرت مطلوب خود را به دست می آورد. علاوه بر این، حفظ کلی یک تاج سرامیکی به خصوص اگر به مینای دندان نسبت به دنتین متصل باشد ، افزایش می یابد.

بازگشت به مبانی – تجزیه و تحلیل لبخند

ارزیابی جامع و ارزیابی تشخیصی اغلب قبل از هر روش ترمیم ضروری است. این روش های انتخابی نه تنها زیبایی و قابلیت های عملکردی را تضمین می کند، بلکه همچنین به افراد اجازه می دهد که نتیجه نهایی را قبل از هر گونه تغییر دائمی ارزیابی کنند.

تاج پرسلین و ونیر

تاج پرسلین و ونیر

به یاد داشته باشید همیشه قبل از اینکه شما آن را بخرید، می خواهید به ماشین نگاه کنید. این رویکرد محافظه کارانه شما را در تصمیم گیری درگیر خواهد کرد و راحتی شما را با روند و نتیجه به ارمغان خواهد آورد.

بیشتر بخوانید: Pediatric Dentistry (دندانپزشکی کودکان)

ساخت “مدل” – واقعا می تواند یک ایده خوب است

پیش بینی نتیجه نهایی قبل از اینکه نهایی شود، یک ابزار تقریبا منحصر به دندانپزشکی است. این که آیا ظاهر یک دندان جلو یا یک گروه بزرگتر از دندانهای جلو بهبود یافته است، یک «مدلسازی» در ارتباط با بررسی دندانپزشکی یک ابزار مهم است.

تاج پرسلین و ونیر

تاج پرسلین و ونیر

یک مدل تشخیصی چیست؟ ممکن است دندانپزشک خود را با یک یا چند مسئله حل کنید. چند نمونه ممکن است پوسیدگی دندان، فضاهای کوچک یا بزرگ بین دندان ها، لبه های شکسته یا گوشه های دندان، لکه های ناخوشایند یا تغییر رنگ دندان ها، دندان های به شدت چرخش یا پیچ خورده، یا خطوط رطوبت غیرقابل نفوذ خط لبخند شما را شامل شود.

بیشتر بخوانید: ایمپلنت

ونیر و فاصله بین دندان ها

شکلک ایجاد یک “لبخند آزمایشی” است – به شما اجازه چشم انداز هیجان انگیز در واقع بخشی از تبدیل لبخند خود را دداشته باشید. این روش ساده به دندانپزشک شما اجازه می دهد تا مواد پرکننده رنگی دندان را به صورت موقت شکل و فرم دندان ها خود را بهبود ببخشید، فاصله بین دندانها را کاهش دهید یا شبیه سازی تعادل ایده آل بین خط دندان و دندان. به نوبه خود به شما اجازه می دهد زمان را برای امتحان کردن اشکال تازه ایجاد شده دندان، با لب های آرام و لبخند کامل. این نیز به شما وقت می دهد تا تصمیم بگیرید که چگونه تغییرات به شما و کسانی که نگاه جدید شما را می بینند، تجدید نظر می کنند. این روش شیوه ای واقع بینانه ترین تجربه ی پیشرفت هایی است که شما و دندانپزشک خود را پیش بینی کرده اید.

تاج پرسلین و ونیر

تاج پرسلین و ونیر

پس از عکاسی از ظاهر دندانی خود را قبل و بعد از “مدل”، دندانپزشک خود می تواند به راحتی مواد دندانی را که دندان ها را به وضعیت اصلی خود می برند ، حذف کنید.

در ملاقات بعدی دنداپزشک، شما می توانید عکس های این تغییرات تحلیلی را بررسی و مقایسه کنید. با فعالانه در درمان خودتان شرکت کنید، می توانید تغییرات پیشنهاد شده را مورد بحث و ارزیابی قرار دهید و توصیه های بیشتری و بهبود های احتمالی را ارائه دهید. پس از همه – همه چیز در مورد شماست، بنابراین با این دانش و آگاهی شما می توانید و باید بهترین مدافع خود باشید.

پیشنهاد ویژه : با رزرو آنلاین نوبت می توانید 15 درصد تخفیف در خدمات دندانپزشکی دریافت کنید
رزرو آنلاین نوبت

source

دیگر مقالات مفید کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج :

ونیر

فواید نخ دندان برای لثه ها و سلامت دندان

بروکسیسم شبانه چیست؟

قبل از خواب مسواک بزنیم یا نه؟

نقش دنتین در دندان چیست؟

جهت رزرو نوبت در کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده سایر مقالات کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس


تلفن : ۴۴۴۴۴۱۰۳ – ۴۴۸۹۸۳۲۴ ( ۰۲۱ )
آدرس :جنت اباد مرکزی تقاطع نیایش ( چهار راه ایرانپارس) طبقه فوقانی بانک کوثر پلاک ۲
ساعت کاری : کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج از ۹ صبح تا ۱۰ شب
(روزهای جمعه و تعطیل از ساعت ۱۱ تا ۷ شب)
ایمیل: Info@tajdentalclinic.com

Scroll Now
تعداد 0

از دکتر بپرسید

کامل ترین آرشیو مطالب دندان پزشکی، زیبایی و بهداشت دهان
سوال از پزشک
  • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از کلینیک تاج بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
Maximum upload size: 159.38MB

نظر بدهید

نظر خود را اضافه کنید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.

WeCreativez WhatsApp Support
از ما بپرسید!
سلام ، چطور می توانم کمک کنم؟