02144444103
بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

5 مهر 97 اصطلاحات دندانپزشکی

بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

این مقاله بسیار مهم در مورد بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج در تماس باشید. در این کلینیک شبانه روزی مجهز خدمات دیگری نظیر دندانپزشکی کودکان ، ایمپلنت ، ونیر و ارتودنسی نیز ارائه می شود. آیا شما باید از دهانشویه استفاده کنید؟ هنگامی که شما به دنبال جلوگیری از بیماری ورم لثه یا بیماری لثه هستید، مهم است که هر روز دهانشویه را در برنامه مراقبت از دهان خود قرار دهید. همانطور که دهانشوئی ها را مقایسه می کنید، متوجه خواهید شد که برخی از نفس های تازه ایی را برای شما به ارمغان می آورد، بعضی ها از مزایای ضد نفخ برخوردار هستند، بعضی دیگر به جلوگیری از ورم لثه کمک می کنند، و گاهی اوقات شما می توانید ترکیبی از این مزایا را پیدا کنید.

کدام دهانشویه برای شما بهترین است؟

برای جلوگیری یا درمان ورم لثه، شما باید برای کسانی که اثبات کرده اند برای از بین بردن باکتری ها یا میکروب هایی که باعث ایجاد ورم لثه می شوند، نگاه کنید، اما دارای پتانسیل پایین برای تحریک لثه ها در روند است. به خاطر داشته باشید که دهانشویه انتخاب شده خود را با بهترین خمیر دندان برای ورم لثه جایگزین کنید تا روزانه مراقبت از دهان و دندان خود را کامل کنید. در حالی که انتخاب دهانشویه دهان و دندان ورم لثه را که بهترین نیاز شما را دارد، می بایست دو عامل دیگر را در نظر بگیرید:

بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

بیشتر بخوانید: کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج
  • شستشوی دهان با الکل: الکل جزء بسیاری از دهان شستشو است، که برخی از آنها باعث ایجاد احساس سوزش در دهان می شوند. در حالی که دهانشویه های مبتنی بر الکل کمک می کنند تا اثرات دهانشویه های کشت گیاهان را از بین ببرند، احساس سوزش باعث می شود مردم به زودتر از زمان توصیه شده پلاک را بکشند که می تواند اثرات مثبت و منفی آن را کاهش دهد.
بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

  • دهانشویه برای لثه های حساس: برخی از مواد تشکیل دهنده دهانشویه ها بعضی افراد را تحریک می کنند، مخصوصا افرادی که لک های حساس دارند. شما همچنین ممکن است دهان خود را برای یک مدت کوتاه پس از یک روش دندانپزشکی حساس تر است. اگر دندان حساس دارید، دهانشویه بدون الکل را در نظر بگیرید. این می تواند به شما در جلوگیری از احساس سوزش ما در مورد بالا صحبت می کند و در عین حال مزایای بهداشت دهانشویه را نیز ارائه می دهد. این می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد، اگر بخواهید یک نوع دهانشویه را برای تمام خانواده خریداری کنید و خانواده تان شامل کودکان یا نوجوانان مدرسه ای است.

دهانشویه Crest Pro-Health همه بدون مشروبات الکلی و حفاظت از مناطقی است که دندانپزشک بیشتر آن را بررسی می کند، علاوه بر جلوگیری از حفره ها، تقویت مینای دندان، تمیز کردن دندان ها و لثه ها و احیا کردن نفس برای دهان سالم تر.

بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

بهترین دهانشویه برای بیماری ورم لثه

بیشتر بخوانید: Pediatric Dentistry (دندانپزشکی کودکان)

دهانشويه Crest برای ورم لثه و بيماری لثه

ارقام زیادی از دهانشویه ها وجود دارد و بسیاری از آنها دارای ترکیبات هستند، بنابراین انتخاب یک دهانشویه می تواند کمی سخت باشد. به همین دلیل استفاده از دهانشویه Crest® PRO-HEALTH® یک گزینه عالی برای جلوگیری از ورم لثه است که 99٪ از میکروب ها را می کشد * که باعث ایجاد پلاک، ورم لثه و نفس بد و بدون سوزاندن الکل می شود. همراه با Crest Gum Detoxify به عنوان خمیر دندان روزانه خود، برنامه پیشگیری از ورم لثه در منزل برای شروع بسیار خوب خواهد بود.

source

دیگر مقالات مفید کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج :

ونیر

فواید نخ دندان برای لثه ها و سلامت دندان

بروکسیسم شبانه چیست؟

قبل از خواب مسواک بزنیم یا نه؟

نقش دنتین در دندان چیست؟

جهت رزرو نوبت در کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده سایر مقالات کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج اینجا کلیک کنید

اطلاعات تماس


تلفن : ۴۴۴۴۴۱۰۳ – ۴۴۸۹۸۳۲۴ ( ۰۲۱ )
آدرس :جنت اباد مرکزی تقاطع نیایش ( چهار راه ایرانپارس) طبقه فوقانی بانک کوثر پلاک ۲
ساعت کاری : کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج از ۹ صبح تا ۱۰ شب
(روزهای جمعه و تعطیل از ساعت ۱۱ تا ۷ شب)
ایمیل: Info@tajdentalclinic.com

Scroll Now
تعداد 0

از دکتر بپرسید

کامل ترین آرشیو مطالب دندان پزشکی، زیبایی و بهداشت دهان
سوال از پزشک
  • برای دریافت مشاوره دقیق تر بهتر است حضوری مراجعه کنید. شما می توانید با دریافت نوبت آنلاین سوالات خود را مستقیما از کلینیک تاج بپرسید. و همچنین از ۵% تخفیف ثبت نام آنلاین برای ارتودنسی نیز استفاده نمایید
  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
Maximum upload size: 159.38MB

نظر بدهید

نظر خود را اضافه کنید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.